29 Ocak 2014 #2264401

Bimeks Kullanılmış Ürünleri Satıyor

Bimeks'ten bir adet tablet aldım (google aramayı durdurdu diye bozuluyor). Tableti aldığımdan bir gün sonra tablet bozuldu. Biz bu tableti servise yolladık geldi servise yolladık geldi 3 kere servise yolladık, bir şeyi yok dediler geri yolladılar. Bir kere sadece yazılım yüklediler geri yolladılar. Onda da yılbaşı günü geldi o gün aldığımdan bir saat sonra yine bozuldu.


Tabletteeki sorun google aramayı durdurdu deyip googleyi kapatıyor. Bize dedikleri normalde 3 kere servise gidince yenisi veriliyordu. Tablet 3 kere servise gitti ama yenisini vermediler. Biz bu tableti Samsun piazza'dan aldık. Biz sinopta oturuyoruz. Biz tableti 50 gün önce aldık sadece 3 gün bizdeydi hakemler heyetine verdik yol parasına kadar alacağım.

Onuralp 114 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak ürününüzde ayıp arıza olduğunu düşünüyorsanız ürünü mağazamıza bırakarak yetkili teknik servis aracılığı ile kontrollerini sağlattırabilirsiniz. Yetkili teknik servisin verecek olduğu rapor doğrultusunda tarafımızdan işlemler gerçekleştirilmektedir. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön