01 Nisan 2013 #1718734

Bimeks Kayıtsız Cep Telefonu Satıyorlar!

Bir hafta önce aldığım cep telefonu yasal olarak kayıtlı görünmemektedir. Ekstra garanti paketim olmasına rağmen ürünü mağazadan almayı kabul etmedirler (Not: Ekstra para vererek aldığım bu garanti paketin de bir sene boyunca ürünüm bozulduğu takdirde herhangi bir bimeks mağazasına götürebileceğim gerekli tüm işlemleri benim yerime mağazanın gerçekleştireceği yazıyor).


Müşteri hizmetleri de ürünü kargoyla göndermemi istedi. Ardından garanti paketinin maddelerini tek tek okuyarak arayıp müşteri hizmetlerine de tekrar ettim ancak bu şekilde ürünü incelemek için mağazaya götürmemi kabul ettiler. Ürün hakkında şu anda bilgi alamadığımdan ürünün tekrar bana iade edilmesini talep ettim.

Hakan 95 Okunma

Cevaplar

  • Hakan03 Nisan 2013

    Ürünün artık değişimi veya bir tamirat görmesini istememekteyim, en son hiç bir işlem yapılmadan bana teslim edilmesini belirtmeme rağmen 2 gündür bir dönüş alamıyorum , aldığım cevap ise "Yetkili Birimlere Bildirilmiştir Talebiniz".... Ben ürünü alıp bir an önce yasal işlem başlatmayı istiyorum şu anda, çünkü KAYIT DIŞI bir ürün ve gönderdiğim ürün şu anda açacağım dava için delil teşkil etmektedir. Tabi ürünü geri alabilirsem. "Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede dönüş yapılacak" cevap veriliyor ama ürünü kargoyla olduğu gibi geri göndermek için yapılacak kontrol çokta zor ve uzun bir işlem olmasa gerek.

  • Bimeks Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön