06 Şubat 2014 #2280422

Bimeks İade Ettiğim Ürünü Kendilerinin İstediği Ürünle Değişim Yapıyorlar

08.06.2013 tarihinde Bimeks İskenderun'dan Turkcell telefon kampanyası ile hometech 7'' tablet aldım. Bir süre sonra ürünüm arızalandı. Yetkili servise 2 kez gönderdim. Servis ''müşteri memnuniyeti için ürünün mağazaya iadesini'' şeklinde rapor düzenledi.


Mağazaya giderek durumu izah ettim. Ürünü iade edip yerine farkını ödeyerek daha kaliteli bir tablet almak istediğimi söyledim ancak bana verilen cevap; ürün Turkcell telefon kampanyasından bedelsiz olarak yanında hediye verildiği, değerinin 0.01 tl olduğu istediğim ürünü alamayacağımı ancak kampanya ile verilen başka bir marka promo reeder 7'' tablet verebileceklerini söylediler. Bu duruma itiraz ettim.

Erkan 167 Okunma

Cevaplar

  • Erkan20 Şubat 2014

    bimeks: Göndermiş olduğunuz mail ile ilgili olarak firma ile görüşülmüş olup , dilerseniz aynı ürüden 711 Noe verilebilmektedir. ben: bahsettiğiniz ürünü nasıl ve nereden tedarik edeceğim bimeks: Rapor ile birlikte mağazaya ürünü teslim etmeniz dahilinde ürün servise gönderilecek olup , yeni ürün ile değişimi sağlanacaktır. ben: arızalı ve servis raporlu hometech tableti bimeks mağazaya zaten teslim ettim, bunu da daha önceki yazışmalarımda belirttim. yani arızalı ürün bende mevcut değil. ben: en son 15 şubatta sizlerle yukarıda belirtilen şekilde sorunlu olan tabletim hakkında görüştük. ancak 5 gün geçmesine rağmen yanıt vermediniz. lütfen konu ile ilgili yanıt verirmisiniz. halen daha bu konuda mağdurum ve problemim çözümlenmedi. ****bimeksle 15 ocaktan bu yana bu şekilde iletişim kurduk. şu anda da maillerime cevap vermeye bile imtina etmiyorlar. ne biçim iş yapıyorlar, anlamıyorum. hala da mağdurum arkadaşlar, bilginize.

  • Erkan10 Şubat 2014

    hiç ama hiç yardımcı olmuyorlar. bimeks için sadece para önemli müşteri önemli değil. ürün değiminde Bit pazarı mantığıyla çalışıyorlar, değişimde müşterisine zorla malı aldırıp, yapacak başka birşey yok deniliyor. Sadece yapacak başka birşey yok demeyi biliyorlar.

  • Bimeks Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön