01 Haziran 2015

Bimeks İade Alınmaması!

23.05.2015 tarihinde almış olduğum Asus USB adaptörü işe yaramadığı için iade etmek üzere eksiksiz biçimde kutusu ve fişi ile birlikte 31.05.2015 tarihinde Bimeks'e götürdüm. Ancak fişte yazmamasına ve çalışanların bana söylememesine rağmen bu ürünlerde iade almadıklarını bana söyleyip ürünü geri almadılar. 14 gün içinde iade almak zorunluluklarını hatırlatmak isterim ve iade işleminin en kısa sürede yapılmasını talep ediyorum.

Selçuk 198 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk01 Haziran 2015

    65 TL' lik ürün için müşteri kaybediyorsunuz. Bundan sonra kesinlikle bimeksten alışveriş yapmam. Yapanlara da tavsiye etmem. Bundan sonraki alışverişlerimde kesinlikle ucuz oyunları tercih etmeyen kurumsal firmaları tercih edeceğim. Hiçbir yerde yazmamasına ve sözlü olarak bildirilmemesine rağmen ürün iade almıyorsunuz. Küçük esnaf bile sizden daha kurumsal.

  • Bimeks Temsilcisi01 Haziran 2015

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarmış olduğunuz konu ile ilgili olarak mağazalardan yapılan alışverişlerde ayıplı olmayan ürünler için 6502 sayılı kanunlaTüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ile sözleşmeden cayma hakkı koşulsuz olarak tüketicilere verilmemektedir. Bu doğrultuda iade/değişim talebinize olumlu yanıt verilememektedir. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön