25 Mayıs 2013

Bimeks Hizmeti Ürünü Satana Kadar!

Üründe sitesinde dahili adaptör yazarken ürünle beraber öyle bişey gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım 10 dakika melodi dinledikten sonra açan olmadı tabiiki. Faturanın üzerindeki mağazayı aradım. Mağaza görevlisi zaten ürünün içinde adaptör falan yok dedi.


Daha sitesinde yazıyordu diyemeden müşteri hizmetlerini ara deyip başından savdı. Neyse bir daha aradım bir 10 dakika daha melodi dinledim. Nasıl müşteri hizmetiyse kimsenin keyfi gelipte bakmıyor telefona.

Muhammed 55 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed31 Mayıs 2013

    size şikayeti yazdığım gün zaten verdiğiniz linkten iade talebi yollamıştım görmüş olmanız lazım.bugün 1 hafta oldu geri dönmediniz iade talebine hani siz yönlendiricekmişsiniz ya..1 haftayı doldurdunuz bravo.müşteri hizmetlerinizede sırf 20 tl harcadım ulaşamadım.

  • Bimeks Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön