06 Temmuz 2015

Bimeks Hediye Paracık Ödenmedi!

08,06,2015 tarihinde İskenderun Bimeks mağazasından 4189 TL'ye Apple marka notebook aldım. Ürün mağazada bulunmadığı için Konya Kule site mağazasından gönderildi. Ödeme İskenderun mağazasından yapıldı ve hopi numarası oğlumun telefonundan okutuldu. 1 gün sonra yüklenir denilen hopi paracık 1 aydır hopi okutulmamış bahanesi ile verilmiyor. Mail ve telefon görüşmesi yoluyla soruldu ama yapacağımız bir şey yok diyerek benim 419 TL tutarındaki mağduriyetim giderilmedi.

Ayhan 404 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan06 Temmuz 2015

    Sayın ilgili kişi aynı cevapları almak inanın insanın canını sıkıyor. Bunu üzülerek belirtiyorum. Telefonda görüştüğüm bayan istediğiniz yere yazabilirsiniz keyfinize kalmış diyecek kadar cüretkar davranabiliyor. İşlemi yanlış yapan kişi bizi mağdur etti ne olacak dediğimde kınama alır hepsi o kadar diyebiliyor. Bimek'sin satış politikası ve samimiyeti bu kadar basitmi. Lütfen açıklar mısınız. Saygılar.

  • Bimeks Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön