04 Temmuz 2014
#2538799

Bimeks Hediye Çekimi Göndermiyor

Bimeksten B513948 numaralı faturayla aldığım laptop bozuldu ve garanti kapsamında para iade formuyla bimekse gittim. Bimekste para iadesinin olmadığını ancak hediye çeki verebileceklerini söylediler bende kabul ettim.Sonra laptopu hediye çekiyle aldığım için sistemin hediye çekini görmediğini, durumun merkeze bildirileceğini ve çekimin telefonuma gönderileceğini öğrenerek geri döndüm.


3 gün sonra müşteri hizmetlerini aradım, durumun aynı olduğunu ve en kısa zamanda bilgilendirme mesajıyla birlikte hediye çekinin gönderileceği söylendi ancak çek de mesaj da gelmedi.Hediye çekimin bir an önce tarafıma gönderilmesini istiyorum. Bir haftadır çek bekliyorum paramızla rezil oluyoruz.

Erhan Erhan 296 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

  • Erhan07 Temmuz 2014

    An itibarı ile iki hafta oldu. Şirketin kendi çeki kendi sisteminde nasıl olurda para karşılığı yokmuş gibi gözükür anlamış değilim. Zaten para iade yapmayıp hediye çeki vererek mağazaya bağlıyorsunuz müşterileri onu bari düzgün yapın.

Ziyaretçi Yorumları