11 Mart 2013

Bimeks Hatalı Ürünü Kabul Etmiyor!

Bimeksten 13.01.2013 tarihinde Konya kule site avm den almış olduğum Braun silk epil x'elle 5 isimli epilatör ürünü, bana birden çok başlığı var denilip işini bilmeyen bir satış danışmanı tarafından satılmıştır.kullanmak için açtığımda tek başlık olduğunu görüp yaklaşık 10 gün sonra iade için gittim.fakat kişisel bakım ürünlerinde asla değişim yapmadıklarını söylediler.


Bir daha ürünü hiç açmadım.ilk kez bugün kullanmak için açtığımda ise fişi epilatörden sürekli çıktığı için yani hatalı ürün olduğu için kullanamadım.hem yanlış hemde bozuk bir ürün almışım. 140 tl verdiğim ürün resmen elimde kaldı hiç kullanamadım hem çalışanlardan hemde firmadan şikayetçiyim.bozuk ürün satıyorlar!

Hacer 108 Okunma

Cevaplar

  • Hacer11 Mart 2013

    arızalı ürün satıldı bana ben daha hiç kullanAmadım.ben teknik serviste yapılmış ürün kullanmak istemiyorumki ben değişim istiyorum.kaldıki servisle görüşülecek bi durum yok direk mağazada değişim yapılmalı.ve sizin çalışanlarınız bunu yapmıyor hata sizde olmasına rağmen.kısaca bana hatalı ürün sattınız.ve bunun düzeltilmesini bekliyorum.o zaman herkes defolu ürün satsın nasıl olsa teknik servis var.böyle bir mantık yok.resmen mağdur ettiniz!

  • Bimeks Temsilcisi11 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir. Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön