20 Mart 2013 #1696031

Bimeks Hatalı Ürünü Değiştirmiyor!

Sizin firmanın büyüklüğüne, Türkiye çapında yaygınlığına, ürün yelpazesinin çeşitliliğine ve sağlamlığına güvenerek bir alışverişe çıkarken önce hep Bimeks mağazasını tercih ettim. Bu sebeple de birçok alışveriş yaptım. En son olarak ta yine sadece Bimeks ismine güvenerek Ankara Etlik mağazasından 31 Ocak 2013 tarihinde bir adet Hoover marka kurutmalı çamaşır makinesi satın aldım.


Teslim edilen makinenin kapağında ve gösterge panelinde özür kusur çıktı. Servis özürün fabrika kusuru olduğunu kabul ederek tutanak tuttu. Fabrika önce makineyi değiştirmeyi kabul etmesine rağmen daha sonra sözünde durmadı. Bimeks şirketinin bu mağduriyetimin gidermesini bekliyorum.

Osman 73 Okunma

Cevaplar

  • Osman03 Nisan 2013

    İlgili birimlere aktarılan konuya 10 gündür cevap verilemez mi? bu bir yerde sorunu ötelemek ve tüketiciyi yormak değil mi? bunun bir standardı yok mu? yetkili birimden cevap beklemek için ne kadar süre geçecektir? siz geç kaldığını düşünmüyormusunuz?

  • Bimeks Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön