14 Mayıs 2013 #1796539

Bimeks Hasarlı Ürün İade Almıyorlar!

10.05.2013 tarihinde internet sitesinden verdiğim 2 kutu lcd temizleme mendili siparişim bugün elime ulaştı. Islak olması gereken mendillerin tamamının kupkuru ve işe yaramaz halde olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini arayıp bildirdiğimde, beni uzunca bir süre hatta beklettikten sonra bu tür ürünler için iade ve değişim yapmadıklarını ayrıca o mendillerin zaten kuru olarak üretildiğini söylediler.


Ben de bunun üzerine daha önce benzer bir ürün kullandığımı ayrıca kutunun üzerinde kocaman ıslak temizleme mendili yazdığını ifade ettim. Muhtemelen son kullanım tarihi geçmiş, hasarlı ürün gönderdikleri yetmiyormuş gibi bir de müşteriyi saf yerine koyuyorlar. Bu ilk ve son alışverişim oldu.

Özlem 75 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi29 Haziran 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

  • Özlem27 Haziran 2013

    Sonuç olarak ürünü iade edip paramı aldım. Keşke çağrı merkezini ilk aradığımda sorunumu çözselerdi ve ben buralara kadar gelip şikayet etmek zorunda kalmasaydım. Bundan sonra müşterileriyle daha iyi diyalog kurmalarını dilerim.

  • Bimeks Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön