03 Eylül 2013 #1990806

Bimeks Hakem Heyeti Raporuna Rağmen İade Yapmıyor!

05.11.2012 tarihinde aldığım Asus UX31A-R4005H marka ultrabookun şarj girişinin içindeki küçük parça kırıldığı için servise gönderdim. Fakat Asus servisi bunun kullanıcı hatası olduğunu söyleyip tamirini yapmayı reddederek para karşılığı bu ürünün arızasının giderileceğini söyledi.


Bunun üzerine hakem heyetine başvurdum ve kusurun kullanıcı kaynaklı olmadığına dair rapor aldım. Bu raporu ultrabooku aldığım Bimeks Bilgi İşlem Dış Tic. A.Ş. ye gönderdim ve para iadesi talep ettim.


Fakat Bimeks müşteri hizmetleri buna itiraz etme hakları olduğunu söyleyip aldığım raporu ve müşteri memnuniyetini yok saydı. Aldığım bilgisayarı uzun zamandır kullanamıyorum ve Bimeks bu problemi görmezden geliyor.

Selahattin 91 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin07 Eylül 2013

    Bir daha ne kendim bu firmadan bir şey alırım ne de yakınlarıma tavsiye ederim. Harika bir müşteri memnuniyeti politikanız var(!) Benim yapmamın imkansız olduğu bir arızayı ben yapmışım gibi göstermeniz ve bunda elimde rapor olmasına rağmen ısrar etmeniz gerçekten takdire şayan. Bu şikayetlerimi de her türlü platformda dile getireceğimden emin olabilirsiniz. Mahkeme yolunu da sonuna kadar kullanacağım.

  • Bimeks Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön