sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bimeks Garantiden Gelmeyen Telefon!

Merve Merve17 Haziran 2016 13:40

Bimeks'ten yaklaşık üç yıl önce bir telefon aldım ve bana 2 yıl garanti üstüne artı 3 yıl daha garanti almam teklifinde bulunuldu, ben de 100 lira karşılığı kabul ettim ve bunu yaparken herhangi bir arızada bana kullanmam için telefon verileceği söylenildi ve verilmedi, çeşitli bahaneler söylendi. Bir ay önce benim telefonum arıza yaptı ben de götürdüm 20 iş günü içinde geri verilecekti fakat 20 Mayıs'ta teslim ettiğim telefon 16 Haziran oldu hala elimde yok.

Telefonu verdiğimde yazılım güncellemesinde sıkıntı olduğunu söylediler bugün gelen bir mesajla ücret çıkarıldı 95 lira batarya değişecekmiş. Durduk yere çıkan ücrete mi şikayet edeyim yoksa bir aydır oyalandığıma mı? Verilen sözlerin hiçbiri tutulmadı ve asla bir daha bu mağazadan alışveriş yapmayacağım. Yanıltıp para aldıktan sonra kimse sözünü tutmuyor. Yazılım da olay bataryaya döndü yaptırmıyorum teefonumu müşteri kaybettiniz.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Merve 03 Ağustos 2016 01:20

Hala ses yok firmadan yazıklar olsun firmaya bizzat uğrayıp herkesin içinde kavga çıkarmak mı çözüm bir daha asla ama asla yakınımda uzağımda olan kimseyi firmanıza yönlendirmeyeceğim.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular