21 Temmuz 2017
#8917163

Bimeks Garanti Ötesi Süper Destek Paketi Fiyaskosu!

Bimeks'ten 2014 yılında TV satın aldım. Bunun yanında da "garanti ötesi süper destek paketi" diye Bimeks'in kendi teknik servisi olan +3 yıllık daha garanti paketi satın aldım. Televizyonum 29.06.2017 yılında bozuldu. TV'nin garantisi 2 yıllıktı bu yüzden yetkili firma bizi Bimeks'in garantisinin TV'yi tamir etmesi gerektiğini anlattı. Bende aynı gün TV'yi aldığım Bimeks mağazasına gittim ve 20.06.2017 tarihinde arıza kaydı oluşturdum.


Aradan 21 gün geçmesine rağmen ne gelen oldu, ne arayan ne de telefonlarıma bakan. Mağazaya tekrar gittim orada çalışan yetkili arkadaş "bizlik bir şey değil İstanbul'daki müşteri hizmetlerini aramamı " söyledi. Orayı da aradım ama nasıl bir müşteri hizmetleri ise her gün aramama rağmen bir türlü düşüremedim. Kısacası bunların sattığı "garanti ötesi süper destek paketi" garanti servisleri yok bence.

Hakan Hakan 7.178 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan24 Kasım 2017

    Bimeks'ten 2014 yılında Philips TV aldım. Yanında da Bimeks'in kendi garanti hizmeti olan ''+3 yıl daha garanti ötesi süper destek paketi'' satın aldım. Televizyonum 29.06.2017 tarihinde arızalandı.tv' nin kendi garantisi 2 yıllıktı. Bu yüzden Bimeks ten satın aldığım '' garanti ötesi süper destek paketi'' için Bimeks' in teknik servisini aradım. Tabi nasıl bir müşteri hizmetleri varsa günlerce ulaşamadım. Sonra şikayetimi yine buraya yazdım. Birkaç gün sonra onlar bana geri dönüş yaptılar. Bana garanti servislerinin geçici bir süreyle hizmet veremediğini bu yüzden satın aldığım paketin ücretini geri ödeyeceklerini söylediler. En geç Eylül ayına kadar ödemenin yapılacağını söylemişlerdi ama neredeyse aralık ayına geldik ne ödeme yaptılar ne de geri dönüş. Kendilerine dava açmayı düşünüyorum.

Ziyaretçi Yorumları