20 Mart #10250982

Bimeks Garanti Ötesi Desteğe Ne Oldu?

2013 yılında Bimeks mağazanızdan Samsung cep telefonu ile +3 yıl garanti ötesi destek paketi satın aldım ve toplamda 5 yıl garanti yaptırdım. Şu an cihazda bazı problemler ortaya çıktı. Samsung cep telefon servisine gittim. Bana satın alma tarihinden itibaren 2 yıl geçmedi ise servis hizmeti verebileceklerini, 2 yılı geçti ise mağazaya götürmem gerektiği söylendi. Servis hizmetinden faydalanmam için ne yapmam gerekir? Ankara mağazanızı bulamadım (Ankara ilinde ikamet etmekteyim ve garantisi Aralık 2018'de bitecektir).

Ünsal 2.124 Okunma

Cevaplar

 • Ünsal16 Mayıs

  Garanti ötesi destek paketim var ve daha garanti suresinin dolmasına 8 ay var. Bozulan telefonumu tamir ettirmem için Bimeks te muhatap bulamıyorum. Defalarca mail attım. Ama ilgilenen yok. Muhatap yok. Bir de halen Bimeks olarak faaliyetlerine devam etmekteler. Aldığınız ürünler için muhatap bulamama ihtimaliniz çok yüksek. Aynı benim gibi. Yetkili birisi cikipta sorunuma çözüm bulmadı. Ben güvendim ve gittim Bimeks ten telefon aldım. İnsanlar bunları okuyunca halen sizden alis veriş eder mi firma olarak gelin siz düşünün...

 • Ünsal07 Mayıs

  Bimek firmasını Cb Dijital diye bir firma satin almış. Firma kesinlile maillerime cevap vermememktedir. Yıllardır güvendiğimiz bimek müşterilerini yüzüstü bırakıp gitmiştir. Yeni firmanın satin aldığı yeni Bimeks ten kesinlikle alis veriş yapmam. Çünkü aynısının ileride yaşanma ihtimali var.

 • Ünsal25 Nisan

  Bimeks müşteri hizmetleri maillerime kesinlikle cevap vermemektedir.

 • Ünsal02 Nisan

  Bimeks firmasi bana 5 yıl önce ödediğim garanti ötesi destek ücretini geri ödemek için mail gönderdi. Ancak 5 yıl önce ödediğim 97 TL. İle telefonda mevcut arızayı giderebilecegimi zannetmiyorum. Kendilerine 30 Mart 2018 tarihinde gönderdiğim mailde, Ankara'da Samsung mobil servis hizmeti veren bir servis ile görüşüp telefonumu tamir ettirebileceklerini yonunde gorus bildirdim. Henüz bir cevap gelmedi bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön