22 Nisan 2015
Yorum Yap
#3193836

Bimeks Erciş Şubesinde Bozuk Ürün Satılıyor!

17 Nisan Cuma akşamı iş çıkışında Erciş Bimeks mağazasından kızım için bir adet oyuncak tablet bilgisayar aldım. Şu an Erciş'te mecburi hizmet yapmakta olduğumdan ve Cumartesi Pazar günleri nöbetçi olduğumdan ancak Pazartesi akşam pil ve yıldız tornavida alıp oyuncak tablet bilgisayarı çalıştırabildim.


Tablet bilgisayarın tuşlarının çalışmadığını fark edip salı akşam iş çıkışında Bimeks mağazasına götürdüm. Orada çalışan bir beyefendi oyuncakların garantisi olmadığını bir şey yapamayacaklarını söyledi ama bu bozuk dediğimde ne yapayım ben mi ürettim dedi. Ben de şimdi yetkililere sormak istiyorum, sizin mağazalarınızda satılan bu ürünü ben mi ürettim? Bu nasıl bir tutum, nasıl bir tavır.

Hilal 301 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi22 Nisan 2015

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir. Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler