26 Mart 2013 #1706867

Bimeks Braun Saç Düzleştirici Hala Serviste!

Seri A - 148932 Fatura numaralı Braun Saç Düzleştirici kutusundan bozuk çıktı. Ertesi gün Sakarya Bimeks Mağazasına durumu ilettikten sonra ürünün değiştirilemeyeceği söylenip özel bir servise yönlendirme yapıldı.


Servisin 10 gün içinde tarafımıza yeni ürün göndereceği taahhüt edildi. Ancak ürün 17.02.2013 alınmasına ve 18.02.2013 tarihinde yönlendirilen servise verilmiş olmasına rağmen ürün hala tarafıma gönderilmemiş olduğu gibi bir kez dahi ürünün durumu ile ilgili aranmadım.


Mağduriyetimden dolayı Bimeks ve Yöndendirilen Servisten şikayetçiyim. Bimeks gibi binlerce ürün satan ve birçok konuda taahhüt veren bir firmanın bu şekilde müşterisini mağdur etmesi oldukça üzücüdür.

Ahmet 117 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet26 Mart 2013

    Yetkili servis ile görüşüldü. Ancak mağazanızdan alınan bir ürün paketinden bozuk çıkmıştır. Sonuç olarak bu ürün Bimeks Sakarya mağazasından alınmıştır, yetkili servisten değil. Lütfen mağazanızda satışını yaptığınız bozuk ürün için daha tatmin edici bir cevap veriniz.

  • Bimeks Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir. Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön