03 Mayıs 2013 #1777006

Bimeks Arızalı Ürün Ve İade!

Bimeks'in web sitesinden kredi kartımla satın aldığım tablet PC arızalı çıkmıştır. Cihazın dokunmatiği algılamamakta, dahası kendi kendine tuşlamalar yapmaktadır.


Firmanın çağrı merkezine bildirim yaptığım ve web sitesinden iade formu doldurduğum halde (ki şirketin yazılı prosedürüne göre bunlardan birini yapmak yeterli) e-mail adresime gönderilmesi gereken iade numarası gönderilmemiştir.


Hem ayıplı mal satıp hem de üzerlerine düşeni yapmayan bu tarz firmalar tüketicinin güvenini sarsmakta ve onları mağdur etmektedir. Firma hala iade prosedürünü harekete geçirmemiştir!

Umut 1.028 Okunma

Cevaplar

  • Umut03 Mayıs 2013

    Ne e-mail gelen kutusuna, ne de spam mail kutularına herhangi bir e-mail gelmediği için, çağrı merkezini tekrar arayıp, gönderim adresini talep ettim ve arızalı cihazı kargoya verdim. İade sürecini yakından takip edeceğim.

  • Bimeks Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Müşterimizin mail adresine farklı zamanlarda iki kez form gönderimi sağlanmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön