27 Ocak 2014

Bimeks 2 Aydır Ücret İadesi Yapmıyor!

Konya Real ElectroWorld (şimdi Bimeks) mağazasından daha önceki yıllarda 3 yıllık destek paketiyle elektrikli süpürge satın aldım. Elektrikli süpürge arıza verince Bimeks Müşteri hizmetlerine teslim ettik ve cihazın tamirinin mümkün olmadığı ve ücret iadesinin hediye çeki ile gerçekleşeceği bilgisi verildi.

Ancak bu bilgininin tarafımıza verilmesinden yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen bir işlem yapılmamıştır. Her hafta sonu müşteri hizmetlerine gidiyoruz ,ancak sürekli merkeze mail atıyoruz şeklinde cevap alıyoruz. Müşteri Hizmetlerinin verdiği Kayıt numarası:34617. 2 aydır evimde süpürge yok, hediye çeki olacağı için başka bir mağazadan da alamıyorum. Biran evvel çözüm bekliyorum.

Burak 112 Okunma

Cevaplar

  • Burak26 Mayıs 2014

    Bu mesajı gönderdiğimde 2 aydır ödeme yapılmamıştı ve bakınız tarih 26 mayıs yani tam 7 aydır ödemeyi gerçekleştirmedi bravo size.

  • Burak27 Ocak 2014

    Tekrar aynı anlayış.Çözümden gayet uzak,standart bir cevap. Umarım bu firmadan alışveriş yapacaklar satış sonrası verilen hizmeti dikkate alırlar ve bizim gibi mağdur olmazlar.

  • Bimeks Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön