28 Şubat 2015

Bimeks Yurt Dışı Cihaz Satmış!

Bimeks Ankara 365 şubesinden aldığım LG e 975 cihazını garantiye yolladım fakat LG müşteri hizmetleri bana cihazın kendileri ile ilgisi olmadığını yurtdışı cihaz olduğunu ilettiler fakat bana cihazı alırken Bimeks tarafından böyle bir bilgi verilmedi teknik servis ücret çıkartıyor. Bimeks gibi bir firma nasıl olur da böyle bir cihaz satar anlamadım. Tüketici mahkemesine de başvuru yapacağım pazartesi günü Bimeks'ten bir cevap bekliyorum. Eşimin cihazı bu. Eşim hamile cihaz serviste çok mağdur olduk.

Anıl 1.119 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi02 Mart 2015

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

  • Anıl 02 Mart 2015

    Bimeks müşteri hizmetleri ile görüşme yaptım 02.03.2015 11:44 itibarı ile müşteri temsilcisi tuğba hanım ile görüştük fakat şikayetimi dinlemeyip sürekli sözümü kesmekte kendisi hem suçlusunuz birde güçlü çıkıyorsunuz bana yurt dışı cihaz satıyorsunuz hala bir çözüm gelmedi tarafıma bugün mesai bitimine kadar bekleyeceğim Bimeks den cevabını yarın sabah itibari ile tüketici hakem heyetine başvuracağım müşteri nasıl mağdur ediliyormuş bakın o zaman.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön