04 Ağustos 2014

Bimeks Yanlış Ürünü Değişmedi.

Bimeks mağazasında foto makinesi için hafıza kartı aldık 8 gb. Yeni aldığımız foto makinesi hafıza yuvasının küçük olduğunu bilmiyorduk ve kartı alırken makine için olduğunu söyledik hoş zaten ürünleri kendimiz arayıp bulduk elemana sorduğumuzda yerini kafa işaretiyle gösterdi.

Kart tabiki makineye olmadı takdir edersiniz ki ürünü açmadan ne olduğunu bilmemiz mümkün değil çünkü biz müneccim değiliz. 2 gün sonra tekrar mağazaya gittik mağaza sorumlusu sıfatındaki kişi ürün açılmış alamayız gibi saçma bir cevap verdi. Müşteri hizmetlerini aramamızı söyledi. Aradık ama oradan da olumlu bir yanıt alamadık. Ürünün mini hafıza kartıyla değişmesini istiyoruz.

Arzu 262 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarmış olduğunuz konu ile ilgili olarak mağazalardan yapılan alışverişlerde ayıplı olmayan ürünler için 6502 sayılı kanunlaTüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ile sözleşmeden cayma hakkı koşulsuz olarak tüketicilere verilmemektedir. Bu doğrultuda iade/değişim talebinize olumlu yanıt verilememektedir. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön