17 Eylül 2015

Bimeks Yanlış Ürün Teslimi!

03/09/2015 tarihinde, Ankara Ankamall Bimeks'ten Indesit uıaa 12 f 7 çekmeceli bir No-Frost derin dondurucu satın aldım. 05/09/2015 tarihinde bana daha alt modellerden No-Frost olmayan statik bir derin dondurucu teslim ettiler. Durumu derhal satın aldığım mağazaya telefonla bildirdim.

Ayrıca mağazaya giderek satışı yapan G***** beye de bizzat anlattım. Gerekli kayıtları aldıklarını ve doğru ürünü 07/09/2015 tarihinde teslim edeceklerini söylediler. Ancak bu güne kadar her gün aramama rağmen hala yanlış ürün gri alınıp doğru ürün teslim edilmedi.

Firmaya yaptığım müracaat/şikayet kayıtlarıma rağmen hala bir geri dönüş olmadı.

Ahmet 146 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet18 Eylül 2015

    Öncelikle şikayet VAR'a teşekkür ederim; Sayenizde 2 hafta sonra doğru ürün yok ama paramı geri alabildim. 17/09/2015 tarihinde yani şikayetin yayınlandığı gün Bimeks'ten beni aradılar ve ürünün stoklarında olmadığını dilersem daha alt bir modelini alabileceğimi veya paramı iade edebileceklerini söylediler. Tam iki hafta müşterisini oyalayıp sonunda da müşterisinden özür ve telafi mahiyetinde bir öneri de sunamayan bir mağazanın Ankamall AVM'de hala niye durur ki! tüketici arkadaşlar, başkentin en büyük AVM'lerinden birinde böyle adı büyük (!) bir firmanın nasıl bir anlayışla hareket edebildiğini hatırlarında tutarak alışverişlerini yapsınlar. Tekrar "şikayet var" ailesine teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön