26 Mart 2013

Bimeks Üründen Haber Yok!

Bimeks eskişehir espark mağazasından almış olduğum onyo Exceed 9. 7' Tablet Pc ürünü aldıktan bir kaç gün sonra içindeki bilgiler silindi, ertesi gün makina açılmadı. Bimeks mağazasına 04. 03. 2013 günü ürünü yetkili servise göndermeleri için teslim ettim. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen ürün serviste yanıtından başka açıklama alamadım geri dönüşde olmadı.

Kullanmadığım ürünün taksitini ödüyorum ayrıca serviside (Hamle ev aletleri) defalarca aramama rağmen işlemde cevabından başka bir cevap alamıyorum. Ürünün iadesi istiyorum kullanmadan bu şekilde arıza yaratan bir ürünün servisten dönerse eğer ki ne zaman döneceği hakkında da bir bilgim yok, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Nurdan 63 Okunma

Cevaplar

  • Nurdan 01 Nisan 2013

    Bimeks'in şikayetimi dikkate alarak en kısa zamanda çözmesini bekliyorum ama 1 aydır bekliyorum, tüketici mahkemesine başvurmayı düşünüyorum.Defalarca aramama ragmen 1 defa bile geri dönüş olmadı.

  • Nurdan 01 Nisan 2013

    şikayetimle ilğili cevap rica ediyorum.Mağduriyetimin acil giderilmesini talep ediyorum.

  • Bimeks Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön