Bimeks Ürün Ücretini Aldığı Halde Ürünü Göndermedi.

Erkan T. |

Bimeks'in internet sitesinden almış olduğum 3008603 no'lu ürünümün kredi kartından parayı çekmesine rağmen halen kart onayı bekleniyor denen bir oyalamayla tüketiciyi neden mağdur ettiğini anlayabilmiş değilim. Bimeks müşteri hizmetlerini aradım ve bana bankadan onay bekliyoruz onay gelince ürünü yollarız dendi ama bankayı arayıp sorduğumda böyle bir onay gerekli değil parayı zaten çekmişler dendi.

Bimeks paramın hepsini çekip ürünü neden göndermiyor? Resmen paramı alıp kullanıyor ama ben satın aldığım ürünümü kullanamıyorum. Ayrıca ekstre istediler gönderdim çağrı merkezini aradım gönderdim hala ne bekliyorsunuz diye banka onayını dediler o halde neden ekstre istediniz dediğimde sessizlik yıl 2015.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ocak
  22:07

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Erkan T.
  16 Ocak
  16:06

  Benim gibi 14 gün beklemeyin bankadan firmanın hesabına paranın geçtiğini gösteren hesap özetini, firma ile yazışmalarınızı ve durumu anlatır dilekçeniz ile Kaymakamlığa Tüketici Hakem Heyetine başvurun sorununuz hemen çözümlensin;)

 • Erkan T.
  13 Ocak
  10:50

  14. günün finali;
  Sipariş İptal Edildi, ödeme Hesaba/Karta İade Edildi. Telefon ile bilgilendirme yapılmadı. Burada firmanın neden 14 gün beklettiği ve işin gerçek boyutu firma parayı aynı gün hesaba alıyor provizyonda tutmadan 14 gün kullanıyor bu esnada uygun yaptığı ürünü aslında hiç gönderme niyeti yok ben ilk ve son kez alışveriş yaptım sürekli olarak internetten alışveriş yaptığım için net şekilde belirtiyorum. Bimeks ve Kliksa indirim yaptığında aldanmayın.

 • Erkan T.
  06 Ocak
  14:24

  Zaten sorun ilgili birimin çözüm bulması ilgili birimde 6 çm görüşmesi,5 mail, 2 sistem iletisi ve birde burası var. ıvr ile görüşsem ilgili birimden daha etkili olur en azından karşılık vermez komedi gibi

 • 03 Ocak
  19:12

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22