Bimeks Ürün İadesinde Para Yerine Hediye Çeki Verdi.

Barış A. |

Bir hafta önce almış olduğum ADSL modemi hatalı aldığımı öğrenerek hiç kullanmadan Bimeks'e geri götürdüm. Ürünü kredi kartı ile tek çekim almıştım. Alırken hangi post cihazı-hangi kasa kullanıldı gibi garip sorular soruldu. Tüm post cihazlarında iade iptal için deneme yapıldı. Bu kadar beklemenin sonunda post cihazlarıyla iade yapamadıklarını, hediye çeki vereceklerini, yapabilecekleri başka bir şey olmadığını söyleyerek, alacağım paraya karşılık, hediye çekini verdiler.

Tüketici haklarına göre ilk bir ayda ürün koşulsuz sorgusuz geri alınır ve para iadesi yapılır. Sizin post slipten işlem yapamamanızın bedelini ben değil siz ödemelisiniz. Paramı derhal istiyorum.

Etiketler :

Ürün İade Parapuan-Hediye Kuponu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış A.
  02 Haziran
  19:01

  24 şubatta yazilan cevabin aynisi 30 mayista tekrar gonderiliyor. Şaka gibi. Dalgami geciyorsunuz. Bende sizinle gececegim merak etmeyin. tüm sosyal medyada bu cevaplarinizi ve yaptiklarinizi ilan edeceğim

 • 30 Mayıs
  17:55

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Barış A.
  30 Mayıs
  16:31

  Bugün 30 mayıs, Bimeks el koyduğu paramı halen daha iade etmedi, bir kişi bile iletişime geçmedi... müşteri ve satıcı diyalogları bundan ibaret. Satana kadar abi abla - daha sonra hadi yallah

 • Barış A.
  16 Nisan
  22:52

  1,5 ayı geçti. İlgili biriminizden arayan soran yok... .
  Paramı istiyorum.
  Yoksa tüketici heyetine giderim.

 • 24 Şubat
  15:12

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22