Bimeks Ürün İadesi!

Mehmet İ. |

11.08.2013 tarihinde Darty Mağazasından alınmış olan Sony Eurasia Vaio marka bilgisayar ''Wireless kitindeki'' sorun nedeniyle tarafımdan Ankara'da bulunan Sony Eurasia Yetkili servisine 04.12.2014 tarihinde verilmiştir. Yetkili servisle yapılan görüşmede ürünün ''Wifi kitinin'' değişmesi gerektiği belirtilmiştir.

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddesinde belirtildiği üzere bilgisayarımın 20 iş günü içinde tarafıma onarılarak verilmesi gerekirken yetkili servis tarafından ürün tarafıma 20 iş günü içinde verilmemiştir. Ürünümün tarafıma 20 iş günü içinde verilmemesinden dolayı ürün bedelinin ve faturada görüleceği üzere ürün için yaptırılan sigorta bedelinin tarafıma iadesi istiyorum.

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet İ.
  17 Şubat
  18:29

  Yaklaşık 75 gündür sorunumun çözülmesini bekliyorum. Artık elektronik ürün alırken firmanızı tercih etmiyorum. Müşteri nasıl kaybedilir konusunda bana iyi bir ders verdiğiniz için tşkler.

 • 26 Ocak
  21:10

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • 12 Ocak
  22:40

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Mehmet İ.
  10 Ocak
  16:26

  Bimeks tarafından atılan mailde, yetkili servisle görüş deniliyor. Üstelik ürüne ait satılan ek garanti darty yani artık Bimeks garantindeyken! Firmanın takındığı duruma bakın son derece üzücü. Kendi sitelerinde darty den aldığınız ürün güvencemiz altında denilirken! Sorun çıktığında firmanın ilgisi gerçekte ancak bu kadar oluyor. Beni tüketici hakem heyetine göndermek zorunda kaldığınız için firmanız bir daha hiç alışverişim olmayacak.