08 Ocak 2015

Bimeks Ürün İadesi!

11.08.2013 tarihinde Darty Mağazasından alınmış olan Sony Eurasia Vaio marka bilgisayar ''Wireless kitindeki'' sorun nedeniyle tarafımdan Ankara'da bulunan Sony Eurasia Yetkili servisine 04.12.2014 tarihinde verilmiştir. Yetkili servisle yapılan görüşmede ürünün ''Wifi kitinin'' değişmesi gerektiği belirtilmiştir.

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddesinde belirtildiği üzere bilgisayarımın 20 iş günü içinde tarafıma onarılarak verilmesi gerekirken yetkili servis tarafından ürün tarafıma 20 iş günü içinde verilmemiştir. Ürünümün tarafıma 20 iş günü içinde verilmemesinden dolayı ürün bedelinin ve faturada görüleceği üzere ürün için yaptırılan sigorta bedelinin tarafıma iadesi istiyorum.

Mehmet 392 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 17 Şubat 2015

  Yaklaşık 75 gündür sorunumun çözülmesini bekliyorum. Artık elektronik ürün alırken firmanızı tercih etmiyorum. Müşteri nasıl kaybedilir konusunda bana iyi bir ders verdiğiniz için tşkler.

 • Bimeks Temsilcisi26 Ocak 2015

  Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

 • Bimeks Temsilcisi12 Ocak 2015

  Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

 • Mehmet 10 Ocak 2015

  Bimeks tarafından atılan mailde, yetkili servisle görüş deniliyor. Üstelik ürüne ait satılan ek garanti darty yani artık Bimeks garantindeyken! Firmanın takındığı duruma bakın son derece üzücü. Kendi sitelerinde darty den aldığınız ürün güvencemiz altında denilirken! Sorun çıktığında firmanın ilgisi gerçekte ancak bu kadar oluyor. Beni tüketici hakem heyetine göndermek zorunda kaldığınız için firmanız bir daha hiç alışverişim olmayacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön