Bimeks Ürün Garantisi Yok!

Aylin Y. |

En son aldığım cep telefonunun camı kırıldı ve servisin numarasını verip gönderdiler. 1 ay içinde kırmış olmam gerekiyormuş, her üründe bu böyleymiş. Bimeks'te garanti "o". Anladım ki alacağınız ürün için mağazanın size verdiği koşulları iyice düşünüp ürünü öyle almak lazım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  13:11

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıdaki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Aylin Y.
  26 Temmuz
  11:29

  benim zaten istediğim işlerimin yoğun olması dolayısıyla servisle bağlantı kuramamam. işimden dolayı bağlantı kuramayacağım için kendilerinin ilgilenmelerini istemem.size rakip firmalarınız dan yaptığım alışverişlerde hiç böyle sorunlar yaşamazken sizin firmanız dan her zaman alışveriş yapıp böyle bir sorun karşıma çıkmasından sadece rahatsız oldum ve rahatsızlığımı dile getirmek istedim. bodrum şubesindeki firmanızın aktardığı telefonda gelin yardımcı oluruz oldu. şubenize gidiyorum bana verdikleri telefon numarası ve söyledikleri söz de 1 ay içinde alıp kırılsaydı yardımcı olurduk ama servisle irtibata geçeceksiniz sözü beni rahatsız etti.böyle bir şey vardı benim evim şubeye uzak niye beni telefon numarasını vermek için getirdiniz. anladığım kadarıyla işleyiş bu sizde bundan sonra alışveriş yapacağım yerleri araştırıp öyle yaparım.kolay gelsin

 • 26 Temmuz
  11:09

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir.

  Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22