Bimeks Ürün Fiyat Değişikliği!

Bekir İ. |

Denizli Sümerpark AVM'deki Bimeks mağazasında, Elektrolux marka derin dondurucuya bakarken, reyon sorumlusuna, ürünün üzerinde yazılı olan 1.115,00 TL nin indirimli fiyatı mı yoksa normal fiyatı mı olduğunu sordum. Bana fiyatın indirimli fiyat olduğunu ve bu ürün için birde 95,00 TL lik hediye çeki olduğunu söyledi.

Biz ürün hakkında konuşurken, reyon görevlisi bize ürünün fiyatının arttığını ve kesin karar verip kasaya gitmediğimiz için eski fiyatından alamayacağımızı söylemiştir. Müşteri hizmetleri bölümüne gidip ürünü almak istediğimiz haldeyken fiyatının değiştiğini söyleyince, yeni fiyattan olmazsa 95,00 TL lik hediye çekini alamayacağımızı söylediler. Ürünü hediyesiyle almak istiyorum.

Etiketler :

Müşteri Hiz. Personel Parapuan-Hediye Kuponu Ürün Fiyatı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir İ.
  03 Ekim
  11:42

  Dün Denizli Bimeks' ten aradılar. Akşama ürünü almak için mağazaya gittiğimde, ürünü kapalı ambalajda alamayacağımı, ancak teşhir ürününü alabileceğimi söylediler. Nedenini sorduğumda, ellerinde kalmadığını söylediler. Bende diğer mağazalardan tedarik edebilirsiniz dediğimde, ürünü indirimli olarak aldığınızdan dolayı o fiyattan getiremeyeceklerini söylediler. Bimeks olarak yapılan bu uygulamayı anlayan birilerinin tarafıma izahını yapabilmesini rica ediyorum.

 • 30 Eylül
  17:24

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22