Bimeks Ürün Değişimi Yapmıyor!

Yunus A. |

28.12.2014 tarihinde Hatay Bimeks'ten General Mobile Discovery elite 32 GB aldım. Alalı 2 hafta bile olmadan telefonun ekranında hafif bastırmakla fark edilen boşluk oluştu. Ben telefonu doa kapsamında değişim talebiyle 5 kere aynı arızadan dolayı Telpa'ya gönderdim. Telefon her seferinde arızası giderildi denilerek tarafıma gönderiliyor ama telefon geldiğinde nasıl oluyorsa arıza hala devam ediyor oluyor.

Bimeks satıcı firmayız diye topu teknik servise atıyor. Bimeks müşteri hizmetleri tüketici haklarına başvurun diyor. Bu kadar ilgisizliğe ve kötü hizmete pes doğrusu. Sorunlu ürünü değiştirmeyecekseniz niye satıyorsunuz o zaman. Tüketici haklarına başvuruyorum artık

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus A.
  02 Nisan
  14:33

  Yetkili teknik servis ne telefonu tamir ediyor ne de değiştiriyor. İlla yasal yollarla çözeceğim artık sorunumu. Pişman ettiniz aldığıma telefonu... .

 • 30 Mart
  11:35

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak ürününüzde ayıp arıza olduğunu düşünüyorsanız ürünü mağazamıza bırakarak yetkili teknik servis aracılığı ile kontrollerini sağlattırabilirsiniz. Yetkili teknik servisin verecek olduğu rapor doğrultusunda tarafımızdan işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22