Bimeks Ürün Değişimi Yapmıyor.

Sami S. |

31.07.2014 günü Eskişehir Esparkta bulunan Bimeks mağazanızdan aldığım LG marka 50 inch smart led tv'nin ekranın kırık çıkması sonucu düzenlenen servis raporu ile birlikte 05.08.2014 günü saat 11.00 gibi tv'yi aynı mağazaya iade ettim. Değişim için Merkezden onay almamız gerekiyor diyerek telefon numaramı aldılar ve onay gelince arayacaklarını belirttiler. Fakat aynı gün sistemde sıkıntı var diyerek onayı gerçekleştiremediklerini söylediler. Servis raporlu arızalı/kırık ürünün onay alma sürecinin bu kadar uzun sürmesini anlayamıyorum. Gerek mağazaya gerekse Bimeks müşteri hizmetlerine mail atmama rağmen bana halen açıklayıcı bir bilgi veren yok. Bimeks mi bundan sonra önünden bile geçmem.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sami S.
  12 Ağustos
  19:57

  "Şikayetvar.com" üzerinden verdiğiniz yanıt hariç olmak üzere, ki hiç de tatmin edici bir yanıt olmamakla beraber, size kendi siteniz üzerinden sorduğum sorulara dönüş dahi yapmadınız. Sözde Eskişehir Espark'taki mağazanız halen onay beklediklerini söylüyorlarmış. (Kendim şehir dışında olduğumdan dolayı başka biri vasıtası ile sordurdum.) Ne çıkmaz bir onaymış bu. Ayıplı çıkan ürününüzü neden hemen değiştirmiyorsunuz? İnşallah tamirini yaptırıp aynısını bize geri vermeyi düşünmüyorsunuzdur?

 • Sami S.
  12 Ağustos
  19:49

  Bir daha önünden bile geçmeyeceğimi söylemiştim. Halen \"Şikayetvar.com\" vasıtası hariç irtibat kurup açıklama yapan yok...

 • 08 Ağustos
  09:32

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22