Bimeks Ürün Değişimi Yapmıyor!

Tuba K. |

Bimeks'ten 1 ay önce cep telefonu aldım telefonda sorun olduğu için servise gönderdim. Henüz yasal sürem dolmamasına rağmen ürünü değiştirmediler sorun yok dediler. Bende servisini aradım servis bu ürünün kendisine ait olmadığını yurt dışında ithal edilmiş bir ürün olduğunu söyledi. Tabi benim bilgim dışına bana orijinal ürün diye yurt dışından getirilmiş ürün satmışlar şuan ne değişim yapıyorlar ne de iade alıyorlar. Mahkemenin yolunu gösterdiler.

Etiketler :

Ürün Değişim Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuba K.
  09 Kasım
  17:58

  Hizmet kalitesi sifir satis yspana kadar senle ilgileniyorlar sonra ne halin varsa gor hala sorunuma cozum bulunmadi zahmet edip cavap bile vermiyorlar bi daha bimeksten bir cop bile almam.

 • 07 Kasım
  15:07

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Tuba K.
  07 Kasım
  13:06

  fatura no 13172640 benım bilgim olmadan magaza görevlisi hem teşhir ürünü satmış hemde sony yetkılı servis garantılı dıyerek paralel ıthalat ürünü satmış. ıthal ürün isteseydım dısarıdan cok daha ucuza alırdım ben bımeks guvenılır bır marka dıye tercıh etttım ama benı cok magdur etttı üstelık hatada kabul etmıyolar mahkemenın yolunu gösterdıler bı çözüm bulunmazsa mahkemeye verecem.

 • 06 Kasım
  22:10

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22