Bimeks Ürün Değişimi İstiyorum!

Emre D. |

Trabzon Bimeks' den aldığım everst marka mouse işlevsiz ve bozuk çıktı. Tuşlar temas etmiyor ok hareket etmiyor. Faturası elimde ama değişim için kutusunu istiyorlar. Kutusunu da açtıktan sonra işe yaramaz bu artık diye çöpe attım.

Sonuç alarak 2. 5 hafta önce aldığım mouse elimde kaldı. Everest şirketiyle iletişime geçmek istedim ama onlarada ulaşılmıyor. Kısacası ben bu ürünü faturasıyla geri iade edip başka marka mouse almak istiyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Personel İlgisizliği Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre D.
  19 Temmuz
  19:32

  :) 30 gün mouse olmadan ne yapabilirim by bimeks.yani kısacası sen git yeniden bi mouse al demek bu..her şeyi bimeks den alırım ama bu yakışmadı..satmayın arkadaş everest gibi markaları..

 • 17 Temmuz
  16:23

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak ürün onarım için değil iade/değişim talebinin değerlendirilmesi amacı ile yetkili teknik servise gönderilecektir. Bu nedenle kontrollerin yapılması için mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Emre D.
  16 Temmuz
  19:37

  servis istemiyorum bu mouse zaten sıfır aldım nesi yapılabilir.normal hali bozuk bunun

 • 16 Temmuz
  16:48

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak ürününüzde ayıp arıza olduğunu düşünüyorsanız fatura tarihi itibariyle ilk 30 gün içerisinde, ürünü mağazamıza bırakarak yetkili teknik servis aracılığı ile kontrollerini sağlattırabilirsiniz. Yetkili teknik servisin verecek olduğu rapor doğrultusunda tarafımızdan işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22