Bimeks Telefonumu Kaybettiler.

Mithat Nejat K. |

13.04.2015'te ışık sızması sorunuyla Bimeks'e verdiğim Piranha IQplus telefonumun durumunu ayın 26'sında servisi arayarak sorduğumda, cihazın servise hiç gitmediğin öğrendim, cihaz Bimeks mağazasında çıktı. Tekrar gönderdiler, 13.05.2015'te servis ücreti çıkan telefon Bimeks mağazasına geri döndü. Tarafıma servis ücretiyle ilgili hiçbir bildiri yapılmadan telefon geri döndü. Bimeks'ten yaptığım +3 yıl paketi doğrultusunda servis sürecini Bimeks takip edecek diye teminat verdiler, ekstradan 66 TL ücret aldılar, tarafıma hiçbir bildiri yapmadılar. Üstelik telefonumu kaybettiler, Bimeks'in bu kalitesiz hizmetinden dolayı ve 20 iş gününün dolması sebebiyle telefonumun değişimi/ücret iademi istiyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  12:53

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Mithat Nejat K.
  01 Haziran
  23:07

  Bir haftadır konuyla ilgili tarafıma cevap gelmedi, firmanın müşteriye karşı ilgisiz tutumları hiç etik değil. İnsanları oyalamaya hakkınız yok! Burada otomatik cevaplar vererek müşteri memnun edilmez. Cuma gününe kadar olumlu cevap gelmezse tüketici mahkemesine başvuracağım. Bu mesajı Bimeks\'ten alışveriş yapacak olan arkadaşlara referans olsun diye yazıyorum.

 • 25 Mayıs
  14:02

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Mithat Nejat K.
  24 Mayıs
  21:12

  Şikayetimi tüm detaylarıyla www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/bimeks_sikayet_web_ziyaretci adresine 5 bölüm halinde gönderdim. Bimeks\'ten yapılacak olan geri bildirimi bekliyorum, burada paylaşacağım.

 • 21 Mayıs
  14:08

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22