18 Mart 2013

Bimeks Stant Fiyatı ile Kasa Fiyatı Farklı!

Tunçmatik Lite 850 VA marka güç kaynağı almak istedim. Bu ürünün stant fiyatı 119,99TL idi. Kasaya geldiğimde ürün fiyatının 189,99TL olduğu söylendi. Mağaza müdürü S*** Bey hatanın kendilerinden kaynaklandığını söyledi. Sonra ürünü stant fiyatı üzerinden satın aldım ancak bu sefer de mağazalarınızın Hediye Çeki Kampanyası'ndan yararlanamayacağımı söylediler.

Sebep olarak da sistemin hediye çekine izin vermeyeceği söylendi.Mağazanın hatası yüzünden ben hediye çekimi alamadım. Sizden isteğim konunun incelenerek mağduriyetimin giderilmesidir.

Emine 42 Okunma

Cevaplar

  • Emine 14 Nisan 2013

    Gerekli bilgi ve belgeleri 17martta mail olarak müşteri hizmetleri,satış ve pazarlama birimlerine göndermiştim zaten INC13050467 kayıt numarası ile şikayetimin değerlendirileceği de söylendi ancak ilgilenen kimse olmadı.

  • Bimeks Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerini iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön