Bimeks Sözde Süper Destek Uyguluyor!

Şener G. |

Konu şu, 04. 10. 2013 tarihinde ürünümün bazı sıkıntılarından dolayı aldığım mağazaya veriyorum. Yasal süre 20 iş günü olmasına rağmen ancak 19. 11. 2013 tarihinde ürünü mağazaya ulaştırıyor. Mağazada teslim almadan son kez bakıyorum ve sorunlarım çözülmüş ama bilgisayarımın ekranının iç kısmında sanki yedikleri yemek artıkları içine atmışlar.

Kötü bir görüntü kirliliği var. Ürün beyefendilere yeniden gönderildi. Bu seferde 10 iş günü geçtikten sonra ürünü direk adresime kargoyla gönderiliyor ve kargocu arkadaş da sağolsun ne kimlik ne imza istemeden başkasına teslim edip gidiyor. Anlayacağınız kargocuyu bile kendilerine benzetmişler. Ürün geldi ama hiçbir değişiklik yok. Sonuç: 0. Bimeks'ten şikayetçiyim.

Etiketler :

Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şener G.
  05 Aralık
  12:33

  şu ana kadar ki hizmet kalitesinde kesinlikle memnuniyet duymadığım gibi yaklaşım tarzı ve çağrı merkezinin baştan savarcasına konuşma tarzı hoş olmadığını söylemek istiyorum

 • 02 Aralık
  10:21

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22