Bimeks Sorunumu Çözmedi!

Yunus G. |

Electroworld maalesefki Bimeks olmuş. Electroworld'den almış olduğum kulaklığı 17 Eylül de bir tanesinden ses gelmiyor diye mağazaya bıraktığım ürünüm 1 Kasım'da geri geldi ve servisten gelen cevap kulaklıklarda arıza görülmedi olmuştur. İki sorum var, birincisi kulaklığı bırakırken mağazada bakılıp arızalı olduğuna dair not düşüldü.

Hiç mi kontrol etmeden geri yollandı. İkincisi yasal hakkım olan 20 iş günü tamir süresini geçtiklerinden dolayı ürünün yenisini talep ederek Bimeks'e defalarca mail atmama rağmen bir şey yapamayacaklarını söyleyip durdular. Keşke müşteriye değer veren Electroworld hiç Bimeks olmasaydı bizde mağdur kalmasaydık.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus G.
  02 Aralık
  22:49

  Hatalı ürünü yasal süre geçmiş olmasına rağmen değiştirmeyen bimekse teşekkürler. Var gücümle insanları sizden alışveriş yaptırmamaya çalışıyorum ve ınan şu ana kadar başarılıym

 • Yunus G.
  26 Kasım
  17:22

  Şikayetimle ilgili benden fatura numaram istendi ilgilenip haber vereceklerini yazmışlar mailde fakat hiç bir şekilde ne arandım ne mail geldi Mağduriyetimde halen devam etmektedir Herhangi bir çözüme kavuşmuş değildir :(

 • 22 Kasım
  09:55

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22