21 Eylül 2013

Bimeks Servisi Tamir Etmeden Gönderdi!

Bimeks'ten Hp marka bilgisayar aldım. Aldığım dönemde tarafıma tavsiye edilen Garanti Ötesi Süper destek sözleşmesinin de ayrıca ödemesini yaparak satın aldım Ancak bilgisayar Hp' nin garanti süresinin (2 yıllık) dolmasından sonra arızalandı ve Bimeks'e (Garanti Ötesi destek sözleşmesi kapsamında) tamir edilmesi için teslim ettim.

Teslim tarihim 22.08.2013 olduğu halde tarafıma servise 2 hafta sonra teslim ettiklerini söylediler. Daha sonra 20.09.2013 tarihinde herhangi bir onarım yapılmadan tarafıma arızalı bilgisayarı teslim ettiler.

Akın 84 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

  • Akın 22 Eylül 2013

    Gelen bilgisayar verdiğim halinden daha kötü şekilde geldiği için telefonla arayıp konuyu iletmek istedim.[(Tamir için vermeden önce bilgisayarın fan sorunu vardı ve sistemde gözüküyordu- verdiklerinde ise fan hala sorunlu , bios sistemini bozup göndermişler böylece sistem hata yazısı vermiyor ne güzel onarım ancak bozulan bios nedense artık tarih saat kaydetmiyor :)] bana yapılacak tek şeyin tekrar aynı şubeye bırakmalarını süre konusunda bilgi veremeyeceklerini (1 ay boşuna beklemişti) zaten anlaşmalı oldukları yere gideceği (hp servisine değil) belirttiler ve yapılacak başkaca birşey olamayacağını söylediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön