19 Nisan 2013

Bimeks Servis Tarafından Ayıp Olduğu Yazılmasına Rağmen İade Almıyor!

14.04.13 tarihinde A 379537 fatura no ile Eskişehir mağazadan alınan Panasonic Led Tv yi ertesi gün servis kurdu. Ancak daha açılışta ekranında canlı piksel tespit edildi. Servis formunda "TV kurulum esnasında ekranın sol üst köşesinde çerçeveden 10 cm uzaklıkta canlı piksel görüldü" olarak yazıldı.

Bimeks'in hizmet politikasında Ayıplı Ürün için İade ve Değişim Hk.yazılı bölümde açıkça "4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı T.K.H.Kanun satış tarihinden sonraki 30 gün içinde
üründe ayıp olduğunun yetkili teknik servis tarafından tespit edilmesi durumda tüketiciye iade .... yapılır." yazmasına rağmen servis değişim raporu tutmazsa değişmez diyor. Sözünüz ile politikanız uyuşmuyor.

Okay 163 Okunma

Cevaplar

  • Okay20 Nisan 2013

    Teknik servisin tutmuş olduğu raporda yukarıda belirtmiş olduğum ifade aynen yazmaktadır. Bimeks in politikasında da ayıplı ürünü iade veya değişim yapabileceğim yazmaktadır. Bana net cevap verin yukarıdaki ifade "ayıp" kapsamına girmekte midir? Yoksa ekranda canlı piksel olması bimekse göre ayıp değil midir. Kısaca ya politikanız yada sözünüz hatalıdır. Ben müşteriyim ve diğerleri gibi herşeyiyle sağlam ürün almak hakkım olmalı. Çünkü sağlam ürün alan kişilerle aynı ücreti ödedim. Şimdi net cevap vermelisiniz bendeki rapora göre değişim yapacakmısınız yoksa yapmayacakmısınız. Lütfen yukarıdaki gibi yuvarlak veya politik cümle yazmayın.

  • Bimeks Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarmış olduğunuz konu ile ilgili olarak yetkili teknik servisin tutmuş olduğu rapoar doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön