Bimeks Satış Sonrası İlgisizlik!

Öztürk T. |

2011 yılının 11. ci ayında eskişehir espark bimeks mağazasından aldığımız toshiba notebook lardan birisi garanti süresi içerisinde arıza yaptı ve ürünü faturası ile birlikte aldığımız mağazaya ilettik servisine gönderilmesi için fakat kendileri bununla ilgilenmediklerini benim ürünü kendi imkanlarımla servise iletmem gerektiğini söyleyip bana yetkili servisin adresini verdiler.

Fakat verdikleri adreste yetkili servis yok daha doğrusu esk de toshiba servisi yok onca vaktimi çaldılar satış sonrası müşteri desteği sıfır tüketici haklarına saygı yerlerde mağaza personelinin hal ve tutumları çok abes önemli olan ürünü sattıktan sonraki satıcı duruşu yardım ve anlayışıdır. Bir daha bimeks asla.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öztürk T.
  26 Nisan
  18:38

  EVET SATIŞ SONRASI MEMNUNİYET VE HİZMET VEREN MEDİAMARK TEKNOSA GOLD VE VATAN SİZİN GİBİ UYGULAMALARI YOK EN AZINDAN İNSANLARI SURDA SERVİS VAR BURDA BU ADRESDE DİYİP HAYALET SERVİSLERE YÖNLENDİRMİYOLAR KENDİLERİ ÜRÜNÜ ALIP SERVİSE İLETİYOLAR VE SÜREÇ İÇERİSİNDE GEREKLİ BİLGİLERİ İLETİYOLAR...

 • 26 Nisan
  14:07

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir.

  Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22