Bimeks Personelin Bilgilendirme Yapmaması!

İlyas U. |

Samsung Elazığ Servisi değişimi yapılmış televizyonu almaya gittiğinde mağazanız ürünün yeni değişime gideceğini düşünüp ürünü vermiyor ve servis de müşterinizi bilgilendirin bir yanlış anlaşılma var diyor. Ancak mağazanız beni bilgilendirmiyor ve servise televizyon verilmediği için ürünüm elime geçmedi.

Sayenizde 1 hafta daha bekleyeceğim. Çünkü yetkili servis sadece haftada bir gün geliyor bulunduğum ilçeye. Bimeks gibi büyük bir mağazanın personelinin mağazada olan olayı bilmemesi ve üstüne beni mağdur etmesi anlaşılır değil. Size sadece bir sorum var. Benim mağduriyetimi nasıl gidermeyi düşünüyorsunuz?

Etiketler :

Ürün Değişim Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  23:19

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • İlyas U.
  05 Aralık
  20:00

  Kurumdaki farklı birimler devamlı olarak suçu birbirlerine atıp durdular ve sonuç olarak herhangi bir çözüm üretemediler. Her arayana fatura bilgisi vermekten gına geldi ama beklediğim hizmet bir türlü gelmek bilmedi.

 • 28 Kasım
  16:08

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22