28 Kasım 2014

Bimeks Personelin Bilgilendirme Yapmaması!

Samsung Elazığ Servisi değişimi yapılmış televizyonu almaya gittiğinde mağazanız ürünün yeni değişime gideceğini düşünüp ürünü vermiyor ve servis de müşterinizi bilgilendirin bir yanlış anlaşılma var diyor. Ancak mağazanız beni bilgilendirmiyor ve servise televizyon verilmediği için ürünüm elime geçmedi.

Sayenizde 1 hafta daha bekleyeceğim. Çünkü yetkili servis sadece haftada bir gün geliyor bulunduğum ilçeye. Bimeks gibi büyük bir mağazanın personelinin mağazada olan olayı bilmemesi ve üstüne beni mağdur etmesi anlaşılır değil. Size sadece bir sorum var. Benim mağduriyetimi nasıl gidermeyi düşünüyorsunuz?

İlyas 245 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

  • İlyas 05 Aralık 2014

    Kurumdaki farklı birimler devamlı olarak suçu birbirlerine atıp durdular ve sonuç olarak herhangi bir çözüm üretemediler. Her arayana fatura bilgisi vermekten gına geldi ama beklediğim hizmet bir türlü gelmek bilmedi.

  • Bimeks Temsilcisi28 Kasım 2014

    Sayın İlgili, Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön