09 Şubat 2015

Bimeks Personeli Çok Kaba!

Notebook altı soğutucu aldım. Reyon da fiyatı 24.90 olarak görünen ürün kasa da 40 küsur çıktı. Kasa da ki bayana fotoğrafını çekip gösterdim, çok kalabalık olabilir dedi. Bir müşteri olarak görünen fiyatı alma hakkım olduğunu söylediğim zaman yan tarafta bulunan H*** G*** isimli kasiyer düzgün konuş karşında insan var gibi tepkiler de bulundu ve görmüyor musun kalabalığı dedi sanki o kalabalığın sorumlusu benim gibi.

O şahısa ben müşteriyim haklıyım dediğim de bu şekilde konuşmaya hakkınız yok dedi konuşursam ne olur dediğim de güvenliğe elini kaldırıp kapıyı gösterdi aynen şu cümleyi kurdu; atın şunları dışarı. Zannedersem güvenlik de arkadaşın kendinde olmadığını fark etti ki ses çıkarmadı.

Osman 1.244 Okunma

Cevaplar

  • Bimeks Temsilcisi09 Şubat 2015

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

  • Osman08 Şubat 2015

    Biri bu şahısa Bimeks firmasının bir patron firması olmadığını, firmanın ona ait olmadığını, müşteriye nasıl konuşulacağını ve nasıl davranılacağını öğretmesi gerekli aksi takdirde Bimeks firmasının adını ve kimliğini lekeleyip firma güvenilirliğini azaltmaktadır. Bimeks de bunun farkına varıp gerekeni yapacaktır umarım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön