Bimeks Para İadesi Sorunu!

Merve A. |

Şubat ayınca anatolium mağazası (Ankara) aldığım (me gs) tablet mayıs ayında bozuldu ve Genpa teknik servisine garantiye verdim. Neredeyse 6 aydır tabletimi elime alamadım. Yapıldı olarak gelmesine rağmen ve 4 kere garantiye gitmesine rağmen çalışmayan tabletimin para iadesini yapmaya yanaşmıyorlar.

Her seferinde tekrar garantiye gitmesi gerekiyor şuan kurallar gereği para iadesi yapılamıyor deniliyor ve garantiye gönderiliyor. Yetkililer ve teknik servis elemanlarının ilgisizliği yüzünden 6 aydır mağdur bir vaziyette tabletime veya parama kavuşmayı bekliyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Aralık
  21:31

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Merve A.
  09 Aralık
  20:07

  evet her seferinde yetkili mercilere ulaştırıldı bilginiz diyorsunuz ama soruna bir çözümünüz yok bana dönülen geri bir dönüt yok. ulaştırıldığı bile meçhul. artık yapılması gerekenlerin yapılmasını ve sorunuma çözüm bulunmasını istiyorum. en kısa sürede. LÜTFEN!

 • 05 Aralık
  10:35

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Merve A.
  29 Kasım
  11:54

  iyi günler. tabletimin bir önceki yapım aşamasında neden ücretlendirildiğine ve şarj cihazının genpaya ulaştırılma sürecine bakılıp hatalar tespit edilerek geri dönüş yapılacaktı. hala sizden cevap bekliyorum.. genpaya 21 gün gecikmeli olarak gönderilen şarj cihazı sebebiyle yapımı tamamlanmadan gönderilen tabletim nedeniyle mağduriyetim iyice uzadı ve tekrar göndermek zorunda kaldım. hatalı ve hatanın nedeni hala tespit edilmedi. bu konuda daha dikkatli çalışılıp bigilendirilmek, hataların tespiti ve yapılması gerekenlerin yapılmasını istiyorum...

 • 23 Kasım
  00:08

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22

 • Merve A.
  22 Kasım
  13:42

  tabletim 6 aya yakın bi süredir anatolium mağazanızdadır zaten. genpa ile düzgün iletişime geçip evraklarımı veya tabletimi zamanında görndermemeleri yüzünden mağduriyetime çözüm bulunamıyor. benden istenen evraklar bimeks tarafından genpaya gecikmeli olarak gönderildiğinden işlemlerim yarım kalarak garantiden geri gönderiliyor.

 • 22 Kasım
  10:19

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak ürününüzde devam eden ayıp arıza olduğunu düşünüyorsanız ürünü mağazamıza bırakarak yetkili teknik servis aracılığı ile kontrollerini sağlattırabilirsiniz. Yetkili teknik servisin verecek olduğu rapor doğrultusunda tarafımızdan işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22