09 Mayıs 2013

Bimeks Müşteriyi Koruma!

16. 03. 2013 tarihinde satın almış olduğum tablet bilgisayarın arızalanması sonucu Ankara Ankamall Bimeks mağazasına giderek arızayla alakalı gerekenin yapılmasını istedim ancak oradaki kişi bana internetten benimde bulabileceğim (tablet bilgisayarı yapan firmanın telefon numarası) numarayı elime tutuşturup bu numarayı arayın dedi. Siz göndermeyecek misiniz dedim garantisi var bu cihazın dedim biz sadece 30 gün ilgileniyoruz dedi. bu yapılan Bimeks in nasıl bir ayıbıdır anlamış değilim bir daha alışveriş yapmamak üzere Bimeks firmasını kınıyorum.

Serdar 71 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 11 Mayıs 2013

    Türkiye'deki diğer büyük firmalar (sizinde büyük bir firma olduğunuzu varsaydım) müşteriyi korumak amacıyla cihaz garanti kapsamında olduğu sürece cihazı veya ürünü yetkili servise veya firmaya gönderiyorlar. Sizde büyük bir firmaysanız neden böyle bir hizmetiniz yok sadece satmak üzerine mi çalışıyorsunuz? Müşteriyi mağdur etmek sizin zararınıza oluyor. Olay olduğu günden beri tanıdığım insanlara firmanızın ayıbını anlattım ve bu konuda onları uyardım. Yapılan yanlış düzeltilmeli.

  • Bimeks Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir. Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön