Bimeks Müşterisi İle İlgilenmiyor.

Mehmet Ü. |

Almış olduğum bilgisayar da karşılaştığım bir sorunla alakalı müşteri temsilcisini aradım ve ürünün teknik servisini bularak oraya benim göndermek zorunda olduğumu söylediler. Satılan ürünlerin garantileri ile ilgilenmeyerek müşterilerini zora sokuyorlar kısacası Bimeks'ten aldığınız ürünü garantiye vermek için ilgili markanın teknik servisine bizzat kişilerin göndermesi gerekmekteymiş siz o mağazadan bile alsanız sizinle ilgilenmeyerek satış sonrası hiç bir desteklerinin olmadığını bildirdiler.

Sonuç: Bir daha asla Bimeks'ten alışveriş yapmayacağım ve asla kimseye önermiyorum. Diğer markalarda böyle bir uygulama yoktur siz herhangi bir mağazaya teslim edersiniz ve mağaza ilgilenir.

Etiketler :

Garanti Kapsam Personel İlgisizliği Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ü.
  27 Mayıs
  08:46

  henüz kendi fatura notlarını bile bilmiyorlar hala sitelerinde electro world ile yaptığınız alışverişler bizim garantimizdedir yazıyo ama sakın kımse inanmasın ole bişi yok fatura nolarını bile takip edemiyolar...

 • 24 Mayıs
  09:09

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22