20 Mayıs 2015

Bimeks Mil Yüklemesi Yapılmadı!

Bimeks ile THY'nin yolcu programı Miles& Smiles arasındaki anlaşmaya göre Bimeks mağazalarında yapılmış olan her 4 liralık alışverişe 1 mil yüklemesi yapılmaktadır. Bu yükleme satış gününü takip eden ilk 45-60 gün arasında yapılır. Bu süre hem Bimeks hem de Miles Smiles'ın internet sitesinden kontrol edilebilir. Ancak Bimeks'ten yapmış olduğum alışverişin üstünden 85 gün geçmiş olmasına rağmen Bimeks hesabıma gerekli milleri yüklemedi. Bimeks müşteri hizmetlerini en son 06 Mayıs 2015 tarihinde aradığımda mil yüklemesinin yapılacağı söylendi. Bu görüşme üzerinden de 13 gün geçti ancak hiçbir gelişme olmadı. Anlaşma gerekleri yerine getirilmeyecekse Bimeks program ortaklığından çekilmelidir.

Maruf 259 Okunma

Cevaplar

 • Maruf'un Teşekkür Mesajı24 Kasım 2015

  Bimeks 45 ile 60 gün arasında yükleyeceğini vaat ettiği MİL'leri yüklemesi gereken süreden tam olarak 7 ay sonra hesabıma işlemeyi başardı. teşekkürler Bimeks! teşekkürler THY.

 • Maruf23 Temmuz 2015

  Bu kadar ay geçti hala bile tarafıma dönülmüş değil. Müşteri memnuniyeti, kurumsallık vs. Bu olsa gerek.

 • Maruf25 Mayıs 2015

  Şikayetim üzerinden 5 gün geçmiş olmasına rağmen Bimeks hiçbir şekilde tarafıma sorunun çözüme kavuşturulması adına ulaşmamıştır. Kurumsal bir yapıya sahip olduğunu zannettiğimiz bir firmanın düştüğü durum bu olmamalıdır.

 • Bimeks Temsilcisi20 Mayıs 2015

  Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön