30 Nisan 2013

Bimeks Kusurlu Ürünü Değiştirmediler!

Bimeks Acity Ankara aldığım Greentech SY-H003 USB laptop ve desktopları içeren 3 farklı bilgisayarda denendi hiçbirinde çalışmadı. Mağazaya gidip değişiklik istediğimde test ettiler, bazı portların çalıştığını iddia ettiler ürünü kendim düşürmüş olabileceğimi o yüzden değişim yapılamayacağını söylediler.

İstersem yetkili servise yollanacağını orada kontrol edildikten sonra uygun görülürse değişim yapılabileceğini nazikçe söylediler. Açıkcası onlar da farkında ki normal bir insan zaten mağazaya o 10 paralık bir parça için otuz paralık yol masrafı yapmayacağının. Kusurlu mal sattılar, kusurlarını kısmen kabul ettiler ama değişim yok!

Kemal 78 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 30 Nisan 2013

    Sayın ilgili, ürünün arızalı olduğu mağazada da yapılan kontrolde teyit edildi; bu aşamada niye hala yetkili serviste ikinci kere kontrolü gerekiyor; niye ben günlerce yetkili servisten gelecek raporu beklemek zorundayım, ve tüm bunlar için defalarca mağazaya gidip gelmeliyim. Markanıza ve de kurumsal yapınıza yakıştıramadım.

  • Bimeks Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak ürününüzde ayıp arıza olduğunu düşünüyorsanız ürünü mağazamıza bırakarak yetkili teknik servis aracılığı ile kontrollerini sağlattırabilirsiniz. Yetkili teknik servisin verecek olduğu rapor doğrultusunda tarafımızdan işlemler gerçekleştirilmektedir. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön