Bimeks Kusurlu Ürün Sattı!

Murat I. |

Yeni aldığım dizüstü bilgisayarın USB girişleri çalışmıyor. Yasal süre içerisinde değişimini yapamadım fakat akabinde servise göndererek tamiri için talepte bulundum, servis bana kullanıcı hatasından kaynaklı arıza olduğunu buna istinaden 85 TL ücret talebinde bulundu. Firma ürünü bana satarken teşhirden sattı ve ürünün kusursuz çalıştığını söyliyerek beni yanılttı.

Arızalı ürünle ilgili tüm telefon ve yardım taleplerime olumsuz cevap vererek mağdur durumda bıraktılar. Sıfır almış olduğumu düşündüğüm ürün teşhir malı ve kusurlu üründür. Bununla ilgili sizden yardım bekliyorum ilgili firmadan şikayetçiyim. Ürünümün yenisi ile değişimini firmadan talep ediyorum. Söke Bimeks mağaza personelinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat I.
  26 Ağustos
  11:45

  firmanın satış öncesi ve sonrasında sergilemiş olduğu kurumsal tavır ve davranışlardan ötürü firmdan hiç memnun kalmadım ayrıca eş dost ve akrablarıma bu firmadan bir daha kesinlikle bir ürün almaması konusunda uyarı ve ikazda bulunacağımı ayrıca yasal yollardan hak aramaya devam edeceğimi burdan belirtmek istiyorum

 • 22 Ağustos
  15:39

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır. Gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22