09 Nisan 2013

Bimeks Klonlanmış Telefon Sattılar!

Bimeks'ten aldığım Nokia C3 markalı telefonun hattını değiştirmek istediğimde klonlanmış mesajı aldım. Konuyla ilgili Bimeks'le görüşünce konuyla ilgilenmediklerini söylediler. Yaptığım araştırmalarda başka firmaların konuyla derhal ilgilendiklerini gördüm. Ayrıca yaşanan bu durum Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’a göre, telefonun ayıplı olduğunu gösterir.

Buna rağmen Bimeks konuyla hiç ilgilenmedi. Müşterisini bu şekilde mağdur eden bu firmadan bir daha kesinlikle alışveriş yapmayacağım gibi hakkımı Tüketici Mahkemesi'nde arayacağım. Aynı sorunu yaşayanlar Tüketici Mahkemesine ücretsiz olarak dava açabilirler.

Elif 59 Okunma

Cevaplar

  • Elif18 Nisan 2013

    Yetkili servis de kendilerinin sorumlu olmadığını söylüyor. Her halükarda, kendi ilgilenmememesi olsun anlaşmalı servislerinin ilgilenmemesi olsun, Bimeks başından savıyor ve kusurunu kabul etmiyor. Telefon da elimizde patlıyor. Tebrikler Bimeks beni ve durumu anlattığım onlarca müşteriyi kaybettin.

  • Bimeks Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak satış sonrası hizmet garanti belgesinde yeralan firma ve/veya anlaşmalı servisler tarafından verilmektedir. Bu doğrultuda detaylı bilgi için yetkili teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Bimeks Müşteri Hizmetleri 0 850 222 50 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön