Bimeks Klavye Aldım Pişman Oldu!

Halil D. |

Bimeks Turgutlu'dan kablosuz klavye mouse set aldım. A4tech marka halıda bile oynar dediler mouse için masa üstünde zor oynuyor. Halıyı bırakalım, klavye ise yazı yazarken bazı harflerde takılı kalıyor. Benim işim internetle alakalı . Acil yazılar yazmam gerekiyor ama klavye ile cebelleşiyorum. Fatura ile bir klavyeyi geri götürdüm değiştirin dedim dalga geçer gibi açılmış ürün kabul edilmez dediler.

Ne olacak bu dedim servise gönderelim 2 haftaya gelir dediler, Bimeks'ten bir daha içeri girmemek üzere dışarı çıktığımda direk faturayı yedim sinirden, bundan sonra Bimeks'ten içeri girmem, bu arada müşteri hizmetleri aradım orada aynısını söyledi.

Etiketler :

Ürün Değişim Personel Davranışı Ürün Kalitesi Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil D.
  26 Aralık
  22:26

  21 gün artık birde klavyemi mouse yolumu bekliyecegim reklamlarda herkes şartsız koşulsuz iade diyor icraata gelince bos çıkıyor
  bozuk olduğu halde iade edemiyoruz

 • 26 Aralık
  18:01

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ile ilgili olarak ürününüzde ayıp arıza olduğunu düşünüyorsanız ürünü mağazamıza bırakarak yetkili teknik servis aracılığı ile kontrollerini sağlattırabilirsiniz. Yetkili teknik servisin verecek olduğu rapor doğrultusunda tarafımızdan işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22