Bimeks Kayıt Dışı Ürün Sattı.

İlkay A. |

Bimeks'ten aldığım lg marka telefonu alırken garantiyle ilgili hiçbir konudan bahsedilmedi. Bende mecidiyeköy lg teknik servisine 4 defa telefonumu tamir ettirmek için gittim. Burada telefonun ana kartı, 2 defa touchpad, mikrofon ve sensörü değişti. LG Türkiye teknik servisi 4. defa gidişimde telefonun Bimeks garantisi altında olduğunu ve işlem yapamayacaklarını söyledi.

Bunun üzerine konuyu Bimeks'le görüştüm ve cihaz açıldığı için garanti dışı olduğu söylendi. Şu anda hem Bimeks hemde lg teknik servisi cihazın garanti dışında olduğunu söylüyor. Sonuç olarak iki kurumun hatasından dolayı ben mağdur oldum. Konuyla ilgilenilmesini rica ediyorum. Aksi halde hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlkay A.
  06 Haziran
  16:23

  Kaç Gündür Bimeks Firmasından Beni Arayacaklar Diye Bekliyorum Fakat Hiç Bir Yetkili Tarafıma Dönüş Yapmadı.ALO 175 Tüketici Hakkını Aradım Gerekli Bilgileri Aldım Pazartesi Günü Kaymakamlığa Giderek İşlemleri Başlatıcam ve Sonuna Kadar Hakkımı Arayacağım.Bundan Sonra Benim İçin Bimeks Bitmiştir Alış veriş Yapmam çevremdekilerede yaptırmam.

 • İlkay A.
  03 Haziran
  14:30

  Tarafıma Her Hangi Bir Dönüş Sağlanmadı.Her Geçen Gün Benim Aleyhime Yasal Süreci Başlatmak İçin Geç Kalıyorum

 • 02 Haziran
  09:26

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza iletilen konu ilgili birimlere aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22