Bimeks İkinci El Ürün Satışı Yapıyor!

Gönül Aslan İ. |

Bimeks Ankamall AVM mağazası Aralık 2014 tarihinde bana 2.el bulaşık makinesi satmış olup bunu da Haziran 2015 tarihinde makinenin arızalanması ve servis hizmeti talep etmemle öğrenmekteyim. Ayrıca 2.el ürüne de +3 yıl garanti paketi satıp toplam 5 yıl garanti sağladığı ürünün ilk arızasında kesinlikle ürünü tamir etmeyerek ve yapılan ayıbı temizlemeyerek 10 günden fazla süredir müşteri mağduriyeti yaratmaktadır. Her seferinde farklı kişilere dert anlatmaktan bıkmış artık sorunun çözüme kavuşmasını bekliyorum. Satış sırasında ürünün 2.el olduğunu bildirmeyip üzerine de garanti uzatma paketi satan ve yaşanan ilk arızada bunu inkar eden kaç tane teknoloji market vardır bilemiyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gönül Aslan İ.
  24 Haziran
  16:28

  Şikayetimi satın almış olduğum mağazanın bir çok yetkilisini ilettim çözüm sunulmadı, web sayfanızdan şikayet maili yazdım çözüm sunulmadı, şimdi verdiğiniz linkten de konuyu ilettim çok merak ediyorum ne kadar sürede bir çözüm sunacaksınız.

 • 24 Haziran
  15:15

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza aktarılan konu ile ilgili olarak detaylı sorgulamaların yapılabilmesi için aşağıda ki link üzerinden konunun özeti ile birlikte fatura bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz.

  http://www.bimeks.com.tr/musteri_hizmetleri/genel_talep.aspx

  Saygılarımızla
  Bimeks Müşteri Hizmetleri
  0 850 222 50 22